Конвектор Rainberg RB-169 2 кВт
Rainberg RB-169 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rainberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rainberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rainberg RB-169 2 кВт
Усі ціни 14 →Кварцовий обігрівач Rainberg RB-169 (2 кВт) ICL44 | 922 грн. |
Конвектор обігрівач RAINBERG RB-169 2000W Білий | 1 550 грн. |
Кварцовий обігрівач Rainberg RB-169 (SH774112) | 922 грн. |
Конвектор RAINBERG RB-169 Білий електричний Обігрівач 2000Вт з регулювання | 1 755 грн. |
Конвектор обігрівач RAINBERG RB-169 2000W Білий | 2 150 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →