Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні телефони   /   Realme

Смартфон Realme 14x 256 ГБ

Фото - Мобільний телефон Realme 14x 256 ГБ
Фото 14
Realme 14x 256 ГБ
Екран:6.67 ", 1604x720, 264 ppi, 120 Гц, матриця IPS
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Камера:2 модулі, 50 МП, Full HD
CPU (GPU):Dimensity 6300 (Mali-G57)
Акумулятор:5000 мАгод
Всі характеристики
Характеристики 14x 256GB
Основне
Операційна системаAndroid 15
Дисплей
Основний дисплей6.67 "
1604x720
264 ppi
IPS
120 Гц
Яскравість625 ніт
Співвідношення дисплей/корпус85 %
Апаратна частина
Процесор (графіка)Dimensity 6300 (Mali-G57)
Частота процесора2.4 ГГц
Ядер процесора8
Оцінка процесора AnTuTu20
Оперативна пам'ять8 ГБ
Вбудована пам'ять256 ГБ
Слот для карт пам’ятіmicroSD
Макс. об'єм картки2048 GB
Результати тестів
Тест AnTuTu Benchmark422 000 points
Основна камера
Кількість об'єктивів2 модулі
Основний об'єктив50 МП
f/1.8
27 мм
76 °
OmniVision OV50D, 1/2.88"
Допоміжний об'єктив / датчик мерехтіння /
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Спалах
Фронтальна камера
Форм-факторострівна (у дисплеї)
Основний селфі-об'єктив8 МП
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Комунікація і порти
Зв'язок5G
Тип SIM-картиnano-SIM
Кількість SIMSIM + SIM/microSD
КомунікаціїWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.3
NFC-чип
Порти підключенняUSB-C
Функції і навігація
Функції та можливостісканер відбитка збоку
OReality Audio
Hi-Res Audio
шумопоглинання
датчик освітлення
НавігаціяaGPS
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
цифровий компас
Живлення
Ємність батареї5000 мАгод
Технологія швидкого заряджанняVOOC
Потужність зарядки15 Вт
Інше
Захист від вологиIP68/IP69K
Захист від ударівMIL-STD-810
Матеріал рамки/кришкипластик
Комплектаціячохол
зарядний пристрій
Розміри (ВхШхТ)165.7x76.22x7.94 мм
Вага190 г
Офіційний сайтrealme.com
Дата додавання на E-Katalogберезень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Realme 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Realme.

Купити Realme 14x 256 ГБ

Усі ціни 8 →

Realme 14X 8/256GB Carbon Black (EU Global)

G10.in.uaЗ нами 2 роки
(Чернівці)
Гарантія: 3 міс.
Поскаржитись
7 900 грн.

Смартфон realme 14X 8/256GB Carbon Black (Global EU)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
9 887 грн.

Смартфон Realme 14X 5G 8/256GB Carbon Black

Стильний смартфон із сучасними можливостями Realme 14X 5G у кольорі Carbon Black – це смартфон, що поєднує в собі швидкіст... щеь, елегантний дизайн та збалансовану продуктивність. Він створений для користувачів, яким потрібний надійний девайс на кожен день з підтримкою 5G, великим дисплеєм та тривалою автономністю. Матове чорне покриття корпусу надає пристрою преміального вигляду і
Mobicase.netЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 829 грн.

Смартфон Realme 14x 5G 8/256GB Peridot Green Global

Маркетплейс: MAUDAU  DropBuy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
8 553 грн.

Realme 14X 8/256GB Carbon Black EU Смартфон 14X 8/256GB Carbon Black EU

Екран: 6.72 IPS (PLS) 2400x1080 120 ГцОперативна пам`ять: 8 ГБ, Вбудована пам`ять: 256 ГБОС: Android, Процесор: Mediatek Dime... щеnsity 6100+Фронтальна камера: 8 МпNFC: Є, Батарея: 5000 мАгодКількість SIM-карт: 2Стандарт зв'язку: 2G (EDGE), 3G (WCDMA/UMTS), 4G (LTE), 5GРозмір: 165.7x76.22x7.94 мм, Вага: 190 г, Колір: BlackЗахист корпусу: Пилозахищений, IP69K, IP68, Вологозахищений
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
10 477 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Realme 14x 256 ГБ