Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Камери відеоспостереження   /   Reolink

Камера відеоспостереження Reolink RLC-520A

Фото - Камера відеоспостереження Reolink RLC-520A
Відео 5Фото 5
Reolink RLC-520A
Колір
Використаннявулична
Тип корпусакупольна
ПідключенняLAN
Можливості камери
Конструкція і можливостіPoE 802.3af
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Кількість світлодіодів18 шт.
Дальність підсвічування30 м
Інтеграція в систему розумного будинкуGoogle Home
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.7"
Кількість мегапікселів5 МП
Роздільна здатність відео2560x1920 пікс.
Частота кадрів30 к/с
Світлосилаf/2.0
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань4 мм
Кут огляду по горизонталі80 °
Кут огляду по вертикалі42 °
Інше
Формат стиснення відеоH.264
Джерело живлення12 В
Споживана потужність12 Вт
Робоча температура-10 °C ~ +55 °С
Максимальна вологість90 %
Рівень захистуIP66
Габарити105x105x95 мм
Вага468 г
Офіційний сайтreolink.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reolink 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reolink.

Купити Reolink RLC-520A

IP відеокамера Reolink RLC-520A (білий)

Comfortlife.marketМенше року
(Сміла)
Поскаржитись
3 199 грн.

Купольна IP відеокамера Reolink P324 (RLC-520A), 5Мп

IP-відеокамера Reolink P324 2.8 mm (RLC-520A) має матрицю з роздільною здатністю 5 Мп, фокусна відстань 2.8 мм, ІЧ-підсвічу... щевання до 30 м, PIR-сенсор, вбудований мікрофон. Колір: білий. Дизайн Камера виконана в купольному формфакторі, універсальний дизайн відмінно впишеться в будь-які інтер’єри. Характеристики Reolink P324 2.8 mm (RLC-520A) - установка зовні та всередині приміщення; - підключення по
Svn.kiev.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись

IP-камера відеоспостереження Reolink RLC-520A (P324 2.8 mm) Black

IP-камера відеоспостереження Reolink RLC-520A (P324 2.8 mm) Black — це сучасне рішення для цілодобового контролю будинку,... щеофісу, магазину чи комерційного об’єкта. Камера підтримує роздільну здатність 5 МП (2560×1920), що забезпечує чітке та деталізоване відео навіть за складних умов освітлення. Завдяки ширококутному об’єктиву 2.8 мм камера охоплює велику площу спостереження без втрати якості
Mobicase.netЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 179 грн.

IP-камера відеоспостереження Reolink RLC-520A

IP-камера відеоспостереження Reolink RLC-520A забезпечує високоякісне 5-мегапіксельне відео у роздільній здатності 2560x1920... щепікселів, що дозволяє детально спостерігати за територією. Завдяки технології Power over Ethernet (PoE) камера підключається та отримує живлення через один кабель Ethernet, що спрощує монтаж та знижує витрати на інфраструктуру. Камера обладнана CMOS-сенсором із функцією нічного
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 501 грн.

Купольна IP відеокамера Reolink P324 (RLC-520A), 5Мп

Маркетплейс: Rozetka.ua  SurvEye З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Reolink RLC-520A

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди