Камера відеоспостереження Atis ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime
Atis ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Atis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Atis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Atis ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime
Усі ціни 8 →IP-видеокамера ATIS ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime для системы IP-видеонаблюден | 3 686 грн. |
IP-відеокамера вулична 5 Мп ATIS ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime із вбудованим м | 3 783 грн. |
IP-відеокамера ATIS ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime для системи IP-відеоспостере | 3 783 грн. |
IP камера ATIS ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime | 4 327 грн. |
Купольна IP-відеокамера ATIS ANVD-5MIRP-20W/2.8 A Prime, 5Мп | 3 880 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →