Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Всесезонна шина RoadX RXQuest A/T21 235/75 R15 109T

Фото - Шини RoadX RXQuest A/T21 235/75 R15 109T
Фото 4
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest A/T21 235/75 R15 109T
Сезон
всесезонна
Тип
позашляхова
Призначення
позашляхова (All-Terrain)
Ширина
235 мм
Профіль
75 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
109
Індекс швидкості
T
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXQuest A/T21 235/75 R15 109T

Усі ціни 6 →

RoadX RX Quest AT21 (235/75R15 109T XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 047 грн.

RoadX RX Quest AT21 235/75 R15 109T

Бренд - RoadX ;Сезон - Всесезонні;Тип авто - Позашляховик;Ширина - 235;Індекс швидкості - T;Профіль - 75;Діаметр - 15;Індекс... щенавантаження - 109;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 154 грн.

Roadx RXQuest AT21 (235/75R15 109T)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 545 грн.

Roadx Roadx RXQuest AT21 235/75 R15 109T XL

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 880 грн.

Всесезонні шини RoadX RX Quest AT21 235/75 R15 109T XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 300 грн.

Всесезонна шина RoadX RX Quest AT21 235/75 R15 109T

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 403 грн.

Динаміка цін на RoadX RXQuest A/T21 235/75 R15 109T