Підставка Yato YT-17310
Yato YT-17310 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-17310
Усі ціни 6 →Стойка опорная Yato 2 т, 265-415 мм, 2 шт YT-17310 | 2 090 грн. |
Домкратная подставка Yato 2,0 т, 2 шт. (YT-17310) | 2 090 грн. |
Підставки автомобільні 2т YATO (YT-17310) | 1 490 грн. |
Підставка(Опора)2т/415мм/2 шт Автомобільна YATO YT-17310 | 2 230 грн. |
Автомобільні опори 2т YATO (YT-17310) | 1 490 грн. |
Підставка(Опора)2т/415мм/2 шт Автомобільна YATO YT-17310 | 2 069 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →