Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rovelo

Літня шина Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V

Фото - Шини Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V
Відео 1Фото 4
Виберіть розмір шин
Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
95
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
березень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rovelo 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rovelo.

Купити Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V

Усі ціни 20 →

Rovelo RHP780 215/60 R16 95V

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 109 грн.

Rovelo RHP-780 (215/60R16 95V)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 416 грн.

Шина Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 098 грн.

Rovelo RHP-780 (215/60R16 95V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 139 грн.

Летние шины Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 382 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Rovelo RHP-780 215/60 R16 95V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди