Літня шина Torque TQ021 215/60 R16 95V
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ021 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ021 215/60 R16 95V
Усі ціни 21 →Шина Torque TQ021 215/60 R16 95V | 2 210 грн. |
Torque TQ021 215/60 R16 95V | 2 249 грн. |
Torque TQ-021 215/60 R16 95V | 2 430 грн. |
Torque TQ021 (215/60R16 95V) | 2 183 грн. |
Летние шины Torque TQ021 215/60 R16 95V 1000603565 | 2 256 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Torque TQ021 215/60 R16 95V
Ціни на Torque TQ021 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Torque TQ021 215/60 R16 95V | від 2 163 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →