Літня шина Farroad FRD16 215/60 R16 95V
Фото 11 |
Виберіть розмір шин
Farroad FRD16 215/60 R16 95V 215/60 R16 95 H 215/60 R16 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Farroad 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Farroad.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Farroad FRD16 215/60 R16 95V
Летние шины Farroad FRD16 215/60 R16 95V 1001822785 | 2 204 грн. |
Шины Farroad FRD16 215/60 R16 95V | 2 240 грн. |
Farroad FRD-16 (215/60R16 95V) | 2 100 грн. |
Всесезонні шини Farroad FRD16 215/60 R16 95V | 2 336 грн. |
Модификації Farroad FRD16 215/60 R16 95V
Ціни на Farroad FRD16 215/60 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Farroad FRD16 215/60 R16 95H | від 2 103 грн. | 8 пропозицій | ||
Farroad FRD16 215/60 R16 95V | від 2 100 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →