Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Набори інструментів   /   Ryobi

Набір інструментів Ryobi RAKDD90 (5132004665)

Фото - Набір інструментів Ryobi RAKDD90
Відео 1Фото 5
Ryobi RAKDD90
Основне
Загальна кількість одиниць89 шт.
Головки і біти
Торцеві головки (6 граней)8 шт.
Розміри торцевих головок (6 граней)5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 мм
Біти33 шт.
Розміри бітPH1 – PH3, PZ1 – PZ3, T10 – T30, H3 – H5
Бітотримач1 шт.
Свердла35 шт.
Ключі
Шестигранні ключі1 шт.
Спеціальний інструмент
Зенкер1 шт.
Кернер
Додатково
Також в комплектіцифенбор (4 шт.), тримач цифенбору, обмежувач глибини (4 шт.)
Зберігання інструментупластиковий кейс
Офіційний сайтpl.ryobitools.eu
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2022
Маркування виробника
5132004665

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.

Купити Ryobi RAKDD90

Усі ціни 11 →

Набір біт і свердлів Ryobi RAKDD90, 90 шт (5132004665) 5132004665

Набір аксесуарів можна використовувати при роботі з деревом, металом, пластмасою і кам'яною кладкою. Свердла, біти, наса... щедки, коронки і інші елементи набору дозволять виконувати різні проекти. Набір аксесуарів з 90 предметів повинен сподобатися кожному ентузіасту DIY. Всі елементи в зручному пластиковому кейсі зі зручною ручкою для перенесення. У наборі: Біти 27 x 25 мм: PZ1, PZ2 x4, PZ3 x1, PH1, PH2 x2, PH3, TX10, TX15, TX20 x2, TX25 x4, TX27, TX30 x4, TX40 , HEX3, HEX4, HEX5 6 біт 50 мм: PZ2, PH2, TX25 x2, TX30 x2 4 пір'яних свердла: 12 мм, 16 мм, 19 мм, 25 мм 5 свердел по дереву: 3 мм, 4 мм, 5 мм, 7 мм, 8 мм 5 свердел по каменю: 4 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм, 10 мм 21 свердло по металу HSS: 1.5x2, 2, 2.5x2, 3, 3.5x2, 4x3, 4.5, 5x3, 6, 6.5x2, 8x2, 10 мм 8 торцевих насадок: 5 мм, 5,5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм 4 упору для свердління: 3 мм, 5 мм, 6 мм, 8 мм 4 коронки: 32 мм, 38 мм , 45 мм, 54 мм Магнітний тримач Шестигранний ключ Пластиковий кейс
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 549 грн.

Ryobi 5132004665

Набір аксесуарів від RYOBI можна використовувати під час роботи з деревом, металом, пластмасою й кам'яною кладкою. Сверд... щела, біти, насадки, коронки й інші елементи набору дадуть змогу виконувати різні проєкти. Набір аксесуарів із 90 предметів має сподобатися кожному DIY ентузіасту. Усі елементи в зручному пластиковому кейсі зі зручною ручкою для перенесення.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 14 міс. від виробника
Поскаржитись
2 280 грн.

Набір біт і свердел RYOBI RAKDD90 90 шт (5132004665) 5132004665

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Ryobi Набір біт та свердел rakdd90, 90 шт 5132004665

- Ryobi RAKDD90 – якісний набір, який завдяки своєму наповненню вирішує безліч завдань; - складається з біт і... щесвердл у кількості 90 штук для легкої та якісної роботи з металом, деревом та каменем; - виготовлені з якісної високовуглецевої сталі, що забезпечує міцність та тривалий термін служби; - комплект поставляється у пластиковому кейсі із зручною ручкою для перенесення та
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
2 319 грн.

RYOBI 5132004665

Tehnomart.comЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
2 289 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Ryobi RAKDD90

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості набору інструментів Ryobi RAKDD90:
• Свердла по металу: 1.5x2, 2, 2.5x2, 3, 3.5x2, 4x3, 4.5x2, 5x3, 6, 6.5x2, 8x2, 10 мм
• Свердла по каменю: 3, 4, 5, 7, 8 мм
• Свердла по дереву: 3, 4, 5, 7, 8 мм
• Пір'яні свердла: 12, 16, 19, 25 мм