Набір інструментів Bosch 2607017191
Фото 5 |
Bosch 2607017191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607017191
Усі ціни 21 →Набор сверл и бит Bosch V-Line, 68 шт 2607017191 | 1 429 грн. |
Набір насадок Bosch V-Line 68 шт 2607017191 | 1 759 грн. |
Набір свердел та біт Bosch V-Line 68 шт 2607017191 | 1 429 грн. |
Набор сверл и бит Bosch V-Line 68шт. (2607017191) | 1 759 грн. |
Набір приладдя Bosch V-Line-68 2.607.017.191 | 1 671 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →