Набір інструментів Intertool ET-6036
Відео 5Фото 8 |
Intertool ET-6036 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool ET-6036
Усі ціни 21 →Intertool Intertool ET-6036SP | 399 грн. |
Intertool Набор инструментов Intertool 36 шт 1/4" (ET-6036SP) | 399 грн. |
Набір інструментів Intertool ET-6036SP | 299 грн. |
Набір інструментів Intertool ET-6036SPs - 1/4" 36 од. (DR-000006329) TRG-1 | 452 грн. |
Набір інструментів 36шт, 1/4, Intertool, ET-6036SP | 580 грн. |
ще 16 пропозицій
Цей невеликий зручний набір інструменту купив для монтажних робіт, пов'язаних з одним цікавим особистим проєктом. Можна було б обійтися і без нього, але зручність і швидкість закручування великої кількості кріплення старим ріжковим ключем та цими торцевими головками зі зручним ключем-тріскоткою навіть порівнювати не можна. Коротше кажучи, його покупка заощадила купу часу, нервів і, зрештою, виявилася дуже корисною "для дому, для сім'ї". Торцеві головки в парі з ключем-тріщаткою, з храповим механізмом з фіксатором, виключно зручні для монотонного кручення великої кількості кріплення. Свого часу, коли мені потрібно було по три рази на день розбирати та збирати експериментальну установку, цей набір зберіг мені не один десяток годин та безліч нервових клітин, які, як відомо, варто берегти. Стали в нагоді і подовжені головки і подовжувачі на 75 і 150 мм. Вдома неодноразово користувався перехідником насадкою для комплектних біт, яких додається 11 штук. Ключ-тріска має зручну гумову ручку і храповий механізм, з фіксатором торцевих головок. Працювати цим ключем легко та комфортно, рука майже не втомлюється. Є також три г-подібних шестигранних торцевих ключа, старший з яких підходить для регулювання фурнітури домашніх пластикових вікон і балконних дверей. Є також ключі свічки, але мені вони не знадобилися, я не автомобіліст. Якість лиття головок подекуди сумнівна, деякі грані помітно товщі за сусідні. Втім, на їхній роботі це ніяк не позначається. Запах дешевого пластику від кейсу тримався місяці зо три. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →