Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Seha

Літня шина Seha Talas 185/60 R15 84V

Фото - Шини Seha Talas 185/60 R15 84V
Виберіть розмір шин
Seha Talas 185/60 R15 84V
185/60 R15
84
V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
185 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
84
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
симетрична
Дата додавання на E-Katalog
березень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seha 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seha.

Купити Seha Talas 185/60 R15 84V

Seha TALAS 185/60 R15 84V

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 125 грн.

Шина Seha TALAS 185/60 R15 84V

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 017 грн.

Seha Talas (185/60R15 84V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
2 032 грн.

Seha Talas 185/60 R15 84V

Бренд - Seha;Сезон - Літні;Тип авто - Легковий;Ширина - 185;Діаметр - 15;Профіль - 60;Індекс навантаження - 84;Індекс швидкості - V;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
2 095 грн.

Літня шина Seha Talas 185/60 R15 84V

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 221 грн.

Динаміка цін на Seha Talas 185/60 R15 84V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Seha Talas 185/60 R15 84V

Ціни на Seha Talas 185/60 R15 84V
Seha Talas 185/60 R15 84V від 2 017 грн.5 пропозицій