Літня шина Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H 185/60 R15 84 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H
Усі ціни 33 →Шина Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H | 1 720 грн. |
Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H | 1 738 грн. |
Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H | 1 766 грн. |
Petlas Imperium PT515 (185/60R15 84H) | 1 747 грн. |
Petlas Imperium PT-515 185/60 R15 84H | 1 963 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H
Ціни на Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H |
---|---|---|---|---|
Petlas Imperium PT515 185/60 R15 84H | від 1 692 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →