Телевізор Sharp 50GP6265E (4T-C50GP6265ES)
Фото - Телевізор Sharp 50GP6265E
Фото 6
Sharp 50GP6265E
43 "50 "
Екран:50 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Поліпшення плавності зображення.
Всі характеристики
Характеристики 50GP6265E
Колір
Розмір діагоналі50 "
Операційна системаGoogle TV (Android TV)
Дисплей
МатрицяQLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Динамічна контрастність1 000 000:1
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
Мультимедіа
АкустикаHarman Kardon
Потужність звуку24 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4, Dolby Atmos
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi / 2.4 и 5 ГГц /
Google Cast (Chromecast)
Bluetooth
керування голосом
Google Assistant
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMIeARC, ALLM
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Настінне кріпленняVESA 400x300 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність69 Вт
Клас енергоспоживання (new)G
Габарити (ШхВхГ)1116x693x265 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1116x651x92 мм
Вага9.7 кг
Офіційний сайтsharpconsumer.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Маркування виробника
4T-C50GP6265ES
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sharp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sharp.
Купити Sharp 50GP6265E
Усі ціни 21 →
Телевізор SHARP 4T-C50GP6265ES
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
Sharp 50GP6265E
Телевізор Sharp 50GP6265E
Evomusic.com.uaЗ нами 5 років
Телевізор Sharp 50GP6265E (4T-C50GP6265ES) 4T-C50GP6265ES
+ 699 балів ITbox, Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-... щеC, цифровий DVB-S, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 12 (24 Вт), Composite In (AV), 4 x HDMI, 1 x RJ-45, Аудіовхід, CI, S/PDIF, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1116.4 x 692.9 x 264.7 мм
Itbox.uaЗ нами 8 років
Smart TV, з Wi-Fi, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-T, цифровий DVB-C, цифровий DVB-S,... щецифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 2 х 12 (24 Вт), Composite In (AV), 4 x HDMI, 1 x RJ-45, Аудіовхід, CI, S/PDIF, Аудіовихід, Wi-Fi - так, Підтримка Smart TV - так, VESA - VESA (400x300мм), 1116.4 x 692.9 x 264.7 мм