Холодильник Sharp SJ-BA05DMXLE серебристый
Фото 3 |
Sharp SJ-BA05DMXLE серебристый |
|
Ликбез по технологии No Frost: принцип действия, компоненты, плюсы и минусыВыясняем, как работает технология No Frost и чем отличается от других систем охлаждения
Чем отличается дешевый холодильник от дорогогоЗа счет чего продвинутый холодильник стоит дороже, чем обычный
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Sharp 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Sharp.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Sharp SJ-BA05DMXLE серебристый
Все цены 6 →Холодильник з морозильною камерою Sharp SJ-BA05DMXLE | 20 999 грн. |
Sharp SJ-BA05DMXLE | 25 584 грн. |
Холодильник с морозильной камерой Sharp SJ-BA05DMXLE-EU | 19 502 грн. |
Sharp SJ-BA05DMXLE | 26 208 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Sharp SJ-BA05DMXLE-EU | 19 496 грн. |
Холодильник з морозильною камерою Sharp SJ-BA05DMXLE-EU | 19 311 грн. |
Чудовий холодильник відомого бренду виробництва Туреччини для країн ЄС (замовник Польща) Бренд SHARP, холодильник зібраний в Туреччині, інверторний двигун, [censored] колір холодильника -дуже стильний та практичний, зона свіжості ZERODEGREEZONE - оптимальні умови для тривалого зберігання свіжого м’яса, риби та інших продуктів, відділення Fruit And Vegetable Zone - це взагалі щось неймовірне (овочі залишаються свіжими протягом тривалого часу), LED підсвітка, внутрішній дисплей, сигнал відкритих дверцят, компактні габарити - можна встановити холодильник у вузьку нішу та багато чого іншого На протязі першого тижня користування холодильник працював дещо гучно, але потім шуми зникли і надалі працює тихенько Сергей Грищенко: пользуюсь Sharp SJ-BA05DMXLE более года |
Добавить отзыв
Модификации Sharp SJ-BA05DMXLE
Цены на Sharp SJ-BA05DMXLE |
---|---|---|---|---|
Sharp SJ-BA05DMXWE белый | от 17 080 грн. | 8 предложений | ||
Sharp SJ-BA05DMXLE серебристый | от 19 311 грн. | 6 предложений | ||
Sharp SJ-BA05DMXBE черный | от 20 280 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →