Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   Slumberjack

Рюкзак Slumberjack Bounty 2.0 80 л (53760215-KPH)

Фото - Рюкзак Slumberjack Bounty 2.0 80 л
Відео 2Фото 10
Slumberjack Bounty 2.0
Колір
Призначення
тактичні та полювання/рибалка
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
80 л
Знімний рюкзак
Спинка
анатомічна
вентиляція спини
Стяжки і ремені
грудна стяжка
регулювання грудної стяжки
бічні стяжки
нижні стяжки
поясний ремінь
MOLLE/PALS
спереду, збоку, на поясному ремені, зверху
Велкро-панелька (липучка)
зовнішня
Кишені
верхня кишеня
фронтальна кишеня
бічні кишені
нижня кишеня
кишені на поясному ремені
Матеріал
поліестер / 600D /
Матеріал дна
поліестер
Габарити
76x48x42.5 см
Вага
3100 г
Офіційний сайт
slumberjack.com
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2024
Маркування виробника
53760215-KPH

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slumberjack 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slumberjack.

Купити Slumberjack Bounty 2.0 80 л

Усі ціни 8 →

Slumberjack рюкзак Bounty 2.0 80 kryptek highlander 53760215-KPH

Slumberjack Bounty 2.0 80– функциональный рюкзак премиум уровня для охоты. Многоуровневый камуфляж Kryptek® Highlander разраб... щеотан для разнообразной местности, включая открытую, и усиливает маскировку. Регулируемая по высоте подвеска с двумя алюминиевыми стойками поможет выбрать комфортное положение и правильно распределить нагрузку. Каркас из прочной и гибкой пластины HDPEобеспечивает
Beskydy.com.uaЗ нами 3 роки
(Бориспіль)
Поскаржитись
11 396 грн.

Рюкзак Slumberjack Bounty 2.0 80 (1012-53760215-KPH)

Маркетплейс: MAUDAU  Terra Incognita З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
16 280 грн.

Slumberjack рюкзак Bounty 2.0 kryptek highlander

Маркетплейс: Rozetka.ua  Sport Specialist З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Рюкзак Slumberjack рюкзак Bounty 2.0 80 Камуфляж

Маркетплейс: MAUDAU  ТМ Майстер Спорту З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
14 652 грн.

Рюкзак Slumberjack Bounty 2.0 80 kryptek highlander (53760215-KPH)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SKT1 З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 478 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Slumberjack Bounty 2.0 80 л

Відеоогляди