Рюкзак Fjord Nansen Himil 70+10 Solid 80 л (44179)
Фото 7 | Очікується у продажу від 6 703 грн. Призначення: похідний; Основне призначення: унісекс; Загальний об'єм (л): 80; Тип спинки: анатомічна; вентиляція спини; грудна стяжка; бічні стяжки; поясний ремінь; Конструкція: бічне відкривання; еластичний шнур; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; кишені на поясному ремені; Матеріал: поліестер |
Fjord Nansen Himil 70+10 Solid місткийдощовик |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Fjord Nansen Himil 70+10 Solid
Ціни на Fjord Nansen Himil 70+10 Solid |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Himil 45+10 Solid 55 л | від 5 542 грн. | 9 пропозицій | ||
Fjord Nansen Himil 60+10 Solid 70 л | від 6 512 грн. | 9 пропозицій | ||
Fjord Nansen Himil 70+10 Solid 80 л | від 6 703 грн. | 9 пропозицій |