Рюкзак Thule Guidepost 75L W 75 л
Відео 2Фото 6 |
Thule Guidepost 75L W 65 л75 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thule Guidepost 75L W 75 л
Усі ціни 14 →Рюкзак Thule Guidepost 75L Womens Monument TH222102 | 10 081 грн. |
Thule Рюкзак Thule Guidepost 75 л Women's cеро-черный TH222102 | 10 081 грн. |
Рюкзак Thule Guidepost 75L - Bordeaux Womens TH222103 | 10 081 грн. |
Рюкзак Thule Guidepost 75L Womens TH222103 75 L Bordeaux | 12 598 грн. |
Рюкзак Thule Guidepost 75L Womens бордовый TH222103 | 10 081 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості рюкзака Thule Guidepost 75L W:
- Клапан трансформується в легкий рюкзак об'ємом 24л
Модифікації моделі:
- Guidepost 75L M – чоловіча модель
- Guidepost 75L W – жіноча модель
Модификації Thule Guidepost 75L W
Ціни на Thule Guidepost 75L W |
---|---|---|---|---|
Thule Guidepost 65L W 65 л | від 9 409 грн. | 7 пропозицій | ||
Thule Guidepost 75L W 75 л | від 10 081 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →