Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Sonix

Літня шина Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H

Фото - Шини Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H
Виберіть розмір шин
Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H
175/65 R14
82
H
175/65 R14
86
T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
65 %
Посадковий діаметр
14 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
H
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
68 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sonix 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sonix.

Купити Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H

Усі ціни 19 →

Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 643 грн.

Sonix Ecopro 99 (175/65R14 82H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 389 грн.

Шина Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 294 грн.

Sonix Ecopro 99 (175/65R14 82H)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 285 грн.

Летние шины SONIX Ecopro 99 175/65 R14 82H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 438 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H

Ціни на Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H
Sonix Ecopro 99 175/65 R14 82H від 1 285 грн.19 пропозицій
Sonix Ecopro 99 175/65 R14 86T від 1 296 грн.21 пропозиція