Каталог   /   Авто та мото   /   Додаткове обладнання   /   Мийки високого тиску   /   STIHL

Мийка високого тиску STIHL RCA 20

Фото - Мийка високого тиску STIHL RCA 20
Відео 15Фото 11
STIHL RCA 20
акк.1 шт.акк.відсутній
Максимальний тиск
24 бар
Витрата води
230 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Насадки
універсальна 3 в 1
насадка-піногенератор
Функції та можливості
забір води з ємності
фільтр води
Джерело живлення
акумулятор
Комплектний акумулятор
немає
Напруга акумулятора
12 В
Сумісні акумулятори
AS 2
Рівень шуму
84 дБ
Габарити
33x8.2x23 см
Вага
1.3 кг
Офіційний сайт
stihl.ua
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не входять
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити STIHL RCA 20

Акумуляторна мийка высокого тиску STIHL RCA 20, без акб

Stihl RCA 20 – компактний побутовий інструмент для якісного очищення поверхонь. Живиться від акумулятора AS 2 (10.8 В) і створює тиск до 24 бар, за повної потужності витрата води становить 230 л/год. Висота всмоктування – 1,5 м, робоча температура води до 40°C. Без акумулятора інструмент важить 1,3 кг. Опис акумуляторної мийки високого тиску St... щеihl RCA 20: Stihl RCA 20 – універсальний апарат, який може
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 999 грн.

Комплект акумуляторної пральної машини Stihl RCA 20.0

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
12 066 грн.

Акумуляторна мийка високого тиску STIHL RСA 20, без акб у сумці

Акумуляторна мийка високого тиску STIHL RCA 20 - мобільний і компактний пристрій для швидкого та зручного очищення поверхонь незалежно від доступу до електромережі або водопроводу. Працює від акумулятора AS Line 10.8 V (немає в комплекті). Завдяки легкій вазі (1.3 кг) і продуманій комплектації, мийка ідеально підходить для автолюбителів, любителів... щеактивного відпочинку і тих, хто потребує
Instrumentarium.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Модификації STIHL RCA 20

Ціни на STIHL RCA 20
STIHL RCA 20 Set від 9 999 грн.1 пропозиція
STIHL RCA 20 від 5 999 грн.3 пропозиції
Відеоогляди