Мийка високого тиску STIHL RE 150 Plus (RE010114502)
Відео 4Фото 7 |
STIHL RE 150 Plus |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL RE 150 Plus
Усі ціни 6 →Мойка высокого давления Stihl RE 150 Plus (RE010114502) | 28 599 грн. |
Мінімийка високого тиску Stihl Re 150 Plus (886661435050) | 30 127 грн. |
STIHL RE 150 Plus | 38 950 грн. |
STIHL RE 150 Plus | 39 900 грн. |
Мінімийка високого тиску Stihl Re 150 Plus (886661435050) | 30 117 грн. |
Минимойка высокого давления Stihl Re 150 Plus (886661435050) | 30 123 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →