Сковородка TALKo A50243 24 см
TALKo A50243 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TALKo 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TALKo.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TALKo A50243 24 см
Все цены 6 →TALKo А50243 | 999 грн. |
Сковорода Talko Веста з скляною кришкою 24 см (А50243) | 1 119 грн. |
Сковорода Talko з антипригарним покриттям і скляною кришкою 24 см (АА50243 | 829 грн. |
Сковорода TALKO з кришкою 240мм ал. з а/п покриттям скл/кр А50243 | 949 грн. |
Сковорода Talko зі скляною кришкою 24 см (А50243) | 1 115 грн. |
Сковорода 240мм з а/п покриттям і скляною кришкою а50243 | 1 364 грн. |
Модификации TALKo A50243
Цены на TALKo A50243 |
---|---|---|---|---|
TALKo A50223 22 см | от 830 грн. | 4 предложения | ||
TALKo A50243 24 см | от 829 грн. | 6 предложений | ||
TALKo A50263 26 см | от 1 099 грн. | 5 предложений | ||
TALKo A50283 28 см | от 1 029 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →