Сковорідка TALKo D40221 22 см
Фото 3 |
TALKo D40221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TALKo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TALKo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TALKo D40221 22 см
Усі ціни 7 →TALKo D40221 | 409 грн. |
Сковорода Talko Вінтаж з кришкою 22 см (D40221) | 519 грн. |
Сковорода TALKO з кришкою 220мм D40221 | 419 грн. |
Сковорода Talko Вінтаж з кришкою 22 см (D40221) | 509 грн. |
Сковорода з кришкою d40221 | 626 грн. |
Сковорода d22 см з кришкою D40221 Вінтаж ТАЛКО | 514 грн. |
Сковорода з кришкою Талко d22 см h5,6 см литий алюміній (D40221) | 370 грн. |
Модификації TALKo D40221
Ціни на TALKo D40221 |
---|---|---|---|---|
TALKo D40221 22 см | від 370 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo D40241 24 см | від 410 грн. | 7 пропозицій | ||
TALKo D40261 26 см | від 369 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →