Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Водонагрівачі   /   Tiki

Бойлер Tiki Comfort S 80 UA

Фото - Водонагрівач Tiki Comfort S 80 UA
Tiki Comfort S 80 UA
Основне
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака75 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність2000 Вт
Максимальна тем-ра води75 °C
Теплові втрати1.85 кВтгод/24год
Внутрішнє покриття бакаемаль
Подача водипід напором
Час нагріву185 хв
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів2
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)82.9x45.4x46.1 см
Вага30 кг
Дата додавання на E-Katalogлютий 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tiki 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tiki.

Купити Tiki Comfort S 80 UA

Усі ціни 7 →

Бойлер TIKI Comfort S 80 UA (700097) 700097

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
10 999 грн.

Бойлер Tiki Comfort s 80 ua (gbf 80) (700097)

Бойлер TIKI Comfort S 80 UA: комфорт та надійність Бойлер TIKI Comfort S 80 UA (700097) є сучасним рішенням для забезпече... щення гарячою водою у вашому будинку. Цей електричний водонагрівач, що має об'єм бака в 80 літрів, ідеально підходить для сімей, яким потрібне надійне джерело гарячої води. Його циліндрична форма та вертикальний спосіб встановлення дозволяють легко інтегрувати пристрій у будь-яку
Tviy-Dim.comЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
10 119 грн.

Водонагрівач Tiki Comfort S 80 GBF UA 700097

Бойлер Tiki GBF 80 UA: Гаряча вода без перебоїв Надійний, простий у керуванні та довговічний електричний водонагрівач, який... щерозв'яже проблему гарячої води для сім'ї з 2-3 осіб. Модель Tiki GBF 80 UA — це класика, яка об'єднує перевірені технології та якісні матеріали. Ключові переваги: Технологія «Сухого» ТЕНа Головна особливість моделі — два нагрівальних елементи, заховані в захисну
Blagbaza.com.uaНовий магазин
(Харків)
Поскаржитись
9 200 грн.

Бойлер TIKI Comfort S 80 UA (GBF 50/UA) (700096)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Barberry З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 413 грн.

Водонагрівач TIKI Comfort S 80 UA (GBF 50/UA) (700096) (50 л, 2х1000 Вт, сухий ТЕН) 305067

Маркетплейс: Rozetka.ua  Є-Мрія З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 497 грн.

Бойлер Tiki Comfort S 80 UA (GBF 50/UA) (700096)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BabeKolShop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
8 757 грн.

Бойлер Tiki Comfort s 80 ua (gbf 80) (700097)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your House З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
11 049 грн.

Динаміка цін на Tiki Comfort S 80 UA