Бойлер Gorenje GBF 80 UA (294123)
Відео 4 |
Gorenje GBF 80 UA |
|
Класична модель вертикального бойлера з циліндричним емальованим баком, на який виробник дає 10 років гарантії. Прилад призначений для установки в будь-яких жилих приміщеннях, але, завдяки вбудованій функції захисту від замерзання, краще підходить для заміського житла, яке взимку навідуються рідко. Ємності 80 л резервуару достатньо для того, щоб забезпечити потреби великої родини в гарячій воді в ванній і на кухні.
Пара «сухих» ТЕНів, складових нагрівальну систему, здатна прогріти весь об'єм води до максимальної температури 75 °C (∆t = 60 °C) приблизно за 3 години. Економічний нагрів води до 55 °C, становить оптимальний баланс між ефективністю та енергозбереженням, а приємним бонусом режиму ECO стає мінімальне утворення накипу на емалевих поверхнях. Ємність надійно захищена від корозії магнієвим анодом, встановлених поряд з нагрівачами. Тривалість збереження гарячої води в бойлері Gorenje GBF 80 UA забезпечує високоякісна теплоізоляція внутрішнього бака, що виключає значні втрати тепла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GBF 80 UA
Усі ціни 101 →Gorenje Gorenje GBF 80 UA 294123 | 8 999 грн. |
GORENJE GBF80/UA | 8 697 грн. |
GORENJE GORENJE GBF80/UA | 8 697 грн. |
Бойлер Gorenje GBF 80/UA 80 л 294123 | 8 999 грн. |
Водонагрівач накопичувальний GORENJE GBF 80 / UA (GBF80UA) GBF80/UA | 8 999 грн. |
3 3 4 18 |
Воду нагріває тихо та швидко; на ніч можна не вимикати з мережі, і так досить економічний, немає сенсу; гарантія на бак 10 років (сподіваюсь і не доведеться міняти) Немає Сергей Ш: користуюся Gorenje GBF 80 UA більше року |
Працював, як кінь, без перекурів, -14 років, з 2007 року!! Перестав гріти. Не чистився. Жодних протікань! Купую такий самий, новий! Всім раджу!! Всі! Нічого. Павел Прокопенко: користуюся Gorenje GBF 80 UA більше року |
Страшний бак, можливо попався бракований. Після цього випадку з побоюванням ставлюся до цієї марки. Не побачив. Лише марка. Потік через 1год 2 місяці під час регулярного обслуговування. При розбиранні побачив лопнув зварний шов. Не рекомендую до покупки рекомендую не купувати |
Добротний бойлер бюджетного сегмента
Недорогий електричний бойлер словенського виробника Gorenje GBF 80 UA отримав стандартну циліндричну форму і оснащений сталевим емальованим баком. Пристрій може працювати під напором у водопровідному трубопроводі до 8 бар, а при більш високому тиску необхідна установка редукційного клапана. Прилад управляється механічним терморегулятором, який дозволяє додатково встановлювати режим економічного нагріву ECO і режим захисту від замерзання. Комплектація бойлера запобіжним клапаном убезпечить бак від течі при надлишковому тиску, а захист від перегріву виключає нагрівання агрегата понад критичної температури, автоматично відключаючи пристрій при пороговому значенні. Показники поточної температури нагріву води відображаються на стрілочному індикаторі біметалевого термометра, встановленому в кожусі водонагрівача.
Довгострокова гарантія на внутрішній бак
Продуктивність 2-х «сухих» ТЕНів загальною потужністю 2 кВт і ємність водонагрівача 80 л дають змогу обслуговувати 2 і більше точок водорозбору, одночасно забезпечуючи потреби користувачів у ванній кімнаті і на кухні. Час нагріву повного бака води до максимальної температури 75 °C при ∆t = 60 °С становить трохи більше 3 годин. Якісна теплоізоляція внутрішнього бака гарантує тривале збереження гарячої води з добовими тепловими втратами до 1.63 кВт*год. Завдяки ТЕНам, захищеним емальованими колбами, нагрівачі не бояться накипу і можуть працювати навіть у жорсткій воді, а довгий магнієвий анод надійно запобігає корозії внутрішньої поверхні бака. Висока якість емалевого покриття накопичувальної ємності забезпечило баку тривалу гарантію виробника — 10 років. Якщо потреби родини в гарячій воді не такі великі, то слід звернути увагу на аналогічну модель з меншим об'ємом накопичувача Gorenje GBF 50 UA.
- Режим економічного нагрівання
- Модель GBF 50 UA — об'єм баку 50 л
- Модель GBF 100 UA — об'єм баку 100 л
Модификації Gorenje GBF 80 UA
Ціни на Gorenje GBF 80 UA |
---|---|---|---|---|
Gorenje GBF 50 UA | від 6 725 грн. | 122 пропозиції | ||
Gorenje GBF 80 UA | від 7 480 грн. | 104 пропозиції | ||
Gorenje GBF 100 UA | від 7 990 грн. | 105 пропозицій |
Ідеально стало на старі кріплення, свердлити не довелося. Повісив трубку на компенсатор тиску, але звідти навіть не капає нічого, тиск у системі на 5/5 поверсі адекватний, обходжусь без редуктора.