Бойлер Artel ARTDDRY WH 80
Фото 8 |
Artel ARTDDRY WH 80 |
|
Продуктивний і при цьому відносно недорогий електричний бойлер зі склокерамічним покриттям стінок, який з легкістю зможе забезпечувати сім'ю з 2-4 осіб постійним гарячим водопостачанням. Теплоізольований поліуретаном корпус у формі витягнутого у висоту циліндра забезпечує ефективний захист від тепловтрат і не займає надто багато вільного місця. Має внутрішнє склокерамічне покриття бак місткістю 80 л може похвалитися п'ятирічною гарантією виробника, відмінно переносить навіть тривалий вплив високих температур і/або тиску, а також додатково захищений періодично змінюваним анодом з магнію від небажаних хімічних реакцій.
Бойлер Artel ARTDDRY WH 80 відрізняється надійною і зручною в експлуатації механічної панеллю управління, додатково оснащеного невеликим дисплеєм для візуального контролю поточного стану і/або режимів роботи пристрою. Для автоматичної підтримки заданого користувачем рівня нагріву передбачений терморегулятор. Два «сухих» ТЕНа не обростають пухкої кіркою накипу, що позитивним чином позначається на тривалості їх експлуатації та загальним ККД установки. Максимальна потербляемая мощнсоть становить 2 кВт, при цьому весь об'єм води пристрій нагріває всього за 2 години.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Artel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Artel.
Купити Artel ARTDDRY WH 80
Усі ціни 25 →Водонагрівач Artel ARTDRY WH-2.0-80 white | 7 420 грн. |
Водонагрівач ARTEL ARTDRY WH-2.0-80 White | 7 270 грн. |
Водонагрівач ARTEL ARTDRY WH-2.0-80 | 7 250 грн. |
Водонагрівач ARTEL ARTDRY WH-2.0-80 White | 6 080 грн. |
Бойлер Artel artdry wh-2.0-80 Moist | 8 234 грн. |
Модификації Artel ARTDDRY WH 80
Ціни на Artel ARTDDRY WH 80 |
---|---|---|---|---|
Artel ARTDDRY WH 50 | від 5 240 грн. | 14 пропозицій | ||
Artel ARTDDRY WH 80 | від 6 070 грн. | 26 пропозицій | ||
Artel ARTDDRY WH 100 | від 6 730 грн. | 15 пропозицій |