Эксцентриковая шлифмашина TITAN PESM3-150 EC
Видео 1Фото 9 |
TITAN PESM3-150 EC |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TITAN 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TITAN.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить TITAN PESM3-150 EC
Ексцентрикова шліфувальна машина Titan PESM3-150 EC | 6 079 грн. |
Ексцентрикова ШМ Титан PESM3-150 EC | 6 896 грн. |
Ексцентрикова ШМ Титан PESM3-150 EC | 6 901 грн. |
Ексцентрикова шліфувальна машина Титан PESM3-150 EC | 8 024 грн. |
Ексцентрикова ШМ Титан PESM3-150 EC | 6 906 грн. |
Жалива модель. Придбав в травні 2023 року, в Дніпрі, магазин Юрген. Попращювала десь півгодини, відмова, інша швидкість, хвилина, відмова і так далі... Поїхала в сервіс, місяць в сервісі, приїхала, вмикнув, 10секунд-відмова,інша швидкість - відмова, і так далі, поїхала в сервіс, вже місяць в сервісі. Кажуть-віпадок не перший, але перший повторний... P. S. Шліфування автопластику... Вважаю придбання Titan - велика помилка... Краще було додатитрохі й придбати щось більш надійне... Окрім ваги-немає Постійно ламається L VA: пользуюсь TITAN PESM3-150 EC несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →