Ексцентрикова шліфмашина Yato YT-82206
Відео 1Фото 3 |
Yato YT-82206 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-82206
Шліфмашина YATO YT-82206 | 7 000 грн. |
Шлифмашина Ексцентрикова 150 мм 350 Вт YATO (YT-82206) | 8 704 грн. |
Шліфмашина ексцентрикова YATO; 230В, 350ВТ, ПЛАТФОРМА- =150 ММ, 4000-10000 | 8 800 грн. |
Шліфувальна машина 150 мм 350 Вт з регулюванням швидкості 4000-10000 об/хв | 10 563 грн. |
Шлифмашина эксцентриковая YATO YT-82206 | 7 304 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →