Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Toshiba

Жорсткий диск (HDD) Toshiba N300 HDWN180EZSTA 8 TB
128/7200

Фото - Жорсткий диск (HDD) Toshiba N300 HDWN180EZSTA 8 TB 128/7200
Відео 12Фото 8
Товар застарів
Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм: 8 TB; Форм-фактор ("): 3.5; Підключення: SATA3; Гарантія виробника: 3 роки; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 7200 об/хв;
в списокмої списки
Toshiba N300 HDWN180EZSTA 8 TB
128/7200
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм8 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника3 роки
Технічні хар-ки
Об'єм буфера обміну128 МБ
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних240 МБ/с
Споживана потужність під час роботи9.2 Вт
Споживана потужність при очікуванні6.2 Вт
Ударостійкість під час роботи70 G
Рівень шуму при зчитуванні35 дБ
Рівень шуму у режимі очікування33 дБ
Напрацювання на відмову1 млн. год
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага770 г
Офіційний сайтtoshiba-storage.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Маркування виробника
HDWG180EZSTA

HDWG180UZSVA

HDWN180EZSTA

Ще
HDWN180UZSVA

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Модификації Toshiba N300 HDWN180EZSTA

Ціни на Toshiba N300 HDWN180EZSTA
Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 TBвід 10 710 грн.5 пропозицій
Toshiba N300 HDWG760EZSTA 6 TB
512 МБ
від 12 551 грн.23 пропозиції
Toshiba N300 MN10ADA800S 8 TB
512/7200
від 18 558 грн.29 пропозицій
Toshiba N300 HDWG71AEZSTA 10 TB
кеш 512
від 17 545 грн.27 пропозицій
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 TB
кеш 256
від 32 799 грн.29 пропозицій
Відеоогляди