Жорсткий диск Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 ТБ
Відео 12Фото 8 |
Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 ТБ |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 ТБ
Toshiba N300 NAS 14 TB 7200 rpm SATA-600 256 MB cache (HDWG21EUZSVA) | 12 600 грн. |
Toshiba N300 NAS 14 TB 7200 rpm SATA-600 256 MB cache (HDWG21EUZSVA) | 12 915 грн. |
Toshiba N300 NAS 14 TB 7200 rpm SATA-600 256 MB cache (HDWG21EUZSVA) | 13 230 грн. |
Відеоогляди
Модификації Toshiba N300 HDWG21EEZSTA
Ціни на Toshiba N300 HDWG21EEZSTA |
---|---|---|---|---|
Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 ТБ | від 5 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba N300 HDWG460UZSVA 6 ТБ | від 7 374 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba N300 HDWG11AUZSVA 10 ТБ | від 10 840 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG21CUZSVA 12 ТБ CUZSVA | від 11 160 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG21CXZSTA 12 ТБ CXZSTA | від 13 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 ТБ | від 12 600 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 ТБ | від 13 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →