Жорсткий диск Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 ТБ
Відео 12Фото 8 |
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 ТБ |
|
Заповнений гелієм корпус.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 ТБ
Toshiba N300 16TB HDWG31GUZSVA | 13 480 грн. |
Диск Toshiba N300 16TB HDWG31GUZSVA | 13 679 грн. |
Жорсткий диск Toshiba N300 NAS 18TB (HDWG51JUZSVA) 146866931 | 15 764 грн. |
Toshiba N300 18TB HDWG51JUZSVA | 15 600 грн. |
Диск Toshiba N300 18TB HDWG51JUZSVA | 15 830 грн. |
Відеоогляди
Модификації Toshiba N300 HDWG31GUZSVA
Ціни на Toshiba N300 HDWG31GUZSVA |
---|---|---|---|---|
Toshiba N300 HDWQ140EZSTA 4 ТБ | від 5 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba N300 HDWG460UZSVA 6 ТБ | від 7 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Toshiba N300 HDWG480UZSVA 8 ТБ 256/7200 | від 10 069 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba N300 HDWG11AUZSVA 10 ТБ | від 10 160 грн. | 6 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG21CUZSVA 12 ТБ CUZSVA | від 10 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Toshiba N300 HDWG21CXZSTA 12 ТБ CXZSTA | від 13 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Toshiba N300 HDWG21EEZSTA 14 ТБ | від 12 120 грн. | 3 пропозиції | ||
Toshiba N300 HDWG31GUZSVA 16 ТБ | від 13 480 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →