Каталог   /   Авто та мото   /   Автохімія та мастила   /   Охолоджувальна рідина   /   Total

Охолоджувальна рідина Total Glacelf Neotech 1 л (229950)

Фото - Охолоджувальна рідина Total Glacelf Neotech 1 л
Total Glacelf Neotech 1L
Температура замерзання
-80 °С
Об'єм
1 л
Колір
червоний
Клас
G12+
Офіційний сайт
lubricants.catalog.totalenergies.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Маркування виробника
229950

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Total Glacelf Neotech 1 л

Усі ціни 7 →

Антифриз Total Glaclelf Neotech 1л (229950) (48021431349) 48021431349

Glacelf Neotech - це довговічний моторний антифриз преміум-класу на основі моноетиленгліколю та технології органічних присадо... щек (ТОП), який забезпечує цілорічний захист від морозів та відмінний захист від корозії, замерзання та закипання. Антифриз витримує високі температури завдяки підвищеній стійкості до окислення і компенсує негативний вплив потенційного забруднення рідини. Glacelf Neotech розроблений для найекстремальніших умов роботи двигуна як у легкових автомобілях, так і у важкій техніці. Glacelf Neotech не містить 2-EHA, нітритів і боратів. Він також відповідає стандартам ЄС щодо викидів CO2. Glacelf Neotech забезпечує довготривалий захист завдяки основі ТОП (Технології Органічних Присадок) з практично невиснажливими органічними інгібіторами корозії. Підходить для використання в двигунах внутрішнього згоряння і акумуляторних електромобілях, для автомобілей з важкими умовами експлуатації, якщо немає вимог до електропровідності. Антифриз Glacelf Neotech рекомендується розбавляти деіонізованою або дистильованою водою для приготування готових до використання розведень, що забезпечують оптимальну продуктивність і контрольовану якість. Рекомендується використовувати щонайменше 33% об'єму Glacelf Neotech у розчині охолоджувальної рідини. Це забезпечує початкову точку замерзання -18°C. Суміші з вмістом Glacelf Neotech у воді понад 70% об'єму не рекомендуються. Glacelf Neotech можна використовувати для систем охолодження, виготовлених із заліза, сталі, алюмінію, а також мідних сплавів. Рекомендований інтервал заміни охолоджуючої рідини: 500 000 км / 4 роки для вантажних автомобілів 250 000 км / 5 років для легкових автомобілів. Органічна технологія забезпечує довготривалу дію та максимальний захист від будь-якого типу корозії, ерозії та кавітації, навіть за високих температур. Органічні присадки в Glacelf Neotech надають охолоджуючій рідині: Хімічну нейтральність (pH7,5 - 9). Запас лужності для нейтралізації кислот, що утворюються з відпрацьованих газів. Стійкість до піноутворення. Відмінну стійкість до жорсткої води, що запобігає утворенню нерозчинних відкладень. Запобігає утворенню гелів або відкладень в системі охолодження. Ретельно підібрані присадки для зменшення впливу на навколишнє середовище.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
315 грн.

Антифриз Total Glacelf Neotech 1 л (229950)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
323 грн.

Рідина охолоджуюча TOTAL Glacelf Neotech G13 помаранчева концентрат 1 л (229950)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoSM З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
266 грн.

Рідина охолоджуюча TOTAL Glacelf Neotech G13 помаранчева концентрат 1 л (229950)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PRIMAVERA_pro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
465 грн.

Рідина охолоджуюча TOTAL Glacelf Neotech G13 помаранчева концентрат 1 л (229950)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ArsMil З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
372 грн.

Рідина охолоджувальна TOTAL Glacelf Neotech G13 жовтогаряча концентрат 1 л (229950)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Autoshop-F1Pro З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
353 грн.

Антифриз glacelf neotech концентрат каністра 1л TOTAL 229950

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoPartsBuy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
535 грн.

Модификації Total Glacelf Neotech

Ціни на Total Glacelf Neotech
Total Glacelf Neotech 1 лвід 266 грн.7 пропозицій
Total Glacelf Neotech 20 лвід 4 430 грн.4 пропозиції
Total Glacelf Neotech 60 лвід 17 153 грн.1 пропозиція