Охолоджувальна рідина Axxis Red G12+ ECO Concentrate 1.5 л (48021231231)
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 1.5L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Axxis Red G12+ ECO Concentrate 1.5 л
Антифриз AXXIS RED концентрат ECO-80C (красный) G12+ 1,5л. OM-48021231231 | 306 грн. |
Антифриз Axxis концентрат Eco -80°C Red G12+ 1,5л (48021231231) (AX-P999-G | 216 грн. |
Антифриз концентрат AXXIS Concentrate ECO G12+ червоний, 1,5л (AXP999G12RE | 200 грн. |
AXXIS AXP999G12RECO15 | 203 грн. |
Антифриз концентрат AXXIS ECO -80C G12 червоний (Каністра 1,5л) | 231 грн. |
Модификації Axxis Red G12+ ECO Concentrate
Ціни на Axxis Red G12+ ECO Concentrate |
---|---|---|---|---|
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 1.5 л | від 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 5 л | від 631 грн. | 6 пропозицій | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 10 л | від 1 135 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 20 л | від 2 318 грн. | 6 пропозицій | ||
Axxis Red G12+ ECO Concentrate 200 л | від 21 217 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →