Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Теплові гармати   /   Trotec

Теплова гармата Trotec TDS 20 C (1.410.000.092)

Фото - Теплова гармата Trotec TDS 20 C
Фото 7
Trotec TDS 20 C
2 кВт
1ф (230 В)
3 кВт
1ф (230 В)
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
3 кВт
Макс. площа обігріву
30 м²
Напруга живлення
1ф (230 В)
Нагрівальний елемент
керамічний
Продуктивність
180 м³/год
Регулювання потужності
ступінчасте
2 / 3 кВт
Функції
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Клас захисту (IP)
20
Рівень шуму
55 дБ
Габарити (ШхВхГ)
200x250x200 мм
Вага
3 кг
Офіційний сайт
uk.trotec.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2022
Маркування виробника
1.410.000.092

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.

Купити Trotec TDS 20 C

Усі ціни 11 →

Теплова гармата електрична Trotec Tds 20 C

Тип: Тепловентилятор / Тип теплоносія: Электрический / Потужність, кВт: 3 / Максимальна площа обігріву, кв.м.: 25 / Габарити,... щесм: 20x20х25 / Вага, кг: 2
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
3 405 грн.

Теплова гармата TROTEC TDS 20C 3кВт 180 м3/год

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
3 055 грн.

Trotec Trotec TDS 20 C

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 406 грн.

Теплова гармата Trotec TDS 20 C

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
3 065 грн.

Тепловентилятор TROTEC TDS 20С 3.0 кВт 123540

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 107 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на Trotec TDS 20 C

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Trotec TDS 20 C

Ціни на Trotec TDS 20 C
Trotec TDS 10 C від 1 533 грн.1 пропозиція
Trotec TDS 20 C від 1 799 грн.11 пропозицій