Теплова гармата Trotec TDS 20 C (1.410.000.092)
Фото 7 |
Trotec TDS 20 C 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TDS 20 C
Усі ціни 8 →Trotec Trotec TDS 20 C | 2 699 грн. |
Тепловая пушка электрическая Trotec Tds 20 C | 2 484 грн. |
Теплова гармата Trotec TDS 20 C | 2 310 грн. |
Trotec TDS 20С TDS20С | 2 399 грн. |
TROTEC TDS 20C | 2 298 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Trotec TDS 20 C
Ціни на Trotec TDS 20 C |
---|---|---|---|---|
Trotec TDS 10 C | від 1 508 грн. | 7 пропозицій | ||
Trotec TDS 20 C | від 1 670 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →