Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   Кардридери і USB-хаби   /   Ugreen

USB-хаб Ugreen CM418 (10919) 5 in 1

Фото - Кардридер / USB-хаб Ugreen CM418 (10919) 5 in 1
Фото 7
Ugreen CM418 (10919) 5 in 1
Колір
Тип
USB-хаб
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
2 шт.
5Gbps
USB-C
1 шт.
Power Delivery
100 Вт
HDMI
1 шт.
LAN (RJ-45)
Довжина кабелю
15 см
Матеріал корпуса
метал
Розміри
122x26x18 мм
Офіційний сайт
ugreen.com
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.

Купити Ugreen CM418 (10919) 5 in 1

Усі ціни 6 →

USB-хаб UGreen USB Type-C 4 in 1 (10919) Gray 10919

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 799 грн.

Usb розгалужувач хаб Ugreen CM418 Usb-C to 2xUsb 3.0+HDMI+RJ45 Ethernet Adapter+PD (10919)

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 182 грн.

Док-станція розширення UGREEN Type-C, HDMI-хаб, USB-розгалужувач, дзеркальне відображення екрана 4K60Hz, конвертер мережевих

Маркетплейс: Rozetka.ua  HK Shipment З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 463 грн.

USB розгалужувач Хаб Ugreen CM418 USB-C to 2*USB 3.0+HDMI+RJ45 Ethernet Adapter+PD (10919)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 039 грн.

USB-хаб Ugreen USB-C to 2x USB | HDMI 4K | RJ45 | PD 100W Grey (CM418)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 519 грн.

Концентратор 5-in-1 USB Type-C UGREEN CM418 гігабітний адаптер Ethernet RJ45 HDMI 4K HUB USB 5Gbps з додатковим живленням PD

Маркетплейс: Rozetka.ua  KAMfort З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 499 грн.

Динаміка цін на Ugreen CM418 (10919) 5 in 1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна