USB-хаб BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Відео 1Фото 24 |
BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub
Усі ціни 58 →USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Gray (USB3.0+4KHD | 1 990 грн. |
USB-хаб Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub Dockin | 1 249 грн. |
Адаптер Baseus Adapter USB-C to 3xUSB3.0+HDMI+RJ45+USB-C Gray (CAHUB-CW0G) | 1 149 грн. |
Адаптер Baseus Adapter USB-C to 3xUSB3.0+HDMI+RJ45+USB-C Gray (CAHUB-CW0G) | 1 271 грн. |
Baseus Metal Gleam Series 6-in-1 Hub gray (WKWG030213) | 1 099 грн. |
ще 20 пропозицій
1.5 роки служить мені вірою і правдою. Використовую для підключення дисплея, клавіатури та миші до MacBook pro Надійний, компактний Світитися коли підключений що заважає вночі Pavlo: користуюся BASEUS Metal Gleam Series 6-in-1 Multifunctional Type-C Hub більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →