Бытовой датчик Videx VL-SPC12W
Фото 4 |
Videx VL-SPC12W |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Videx 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Videx.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Videx VL-SPC12W
Датчик руху та освітленості Videx VL-SPC12W інфрачервоний 220 В 1200 Вт 25 | 366 грн. |
Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC12W 220V 1200W інфрачервоний | 366 грн. |
Датчик руху і освітленості VIDEX VL-SPC12W 1200W інфрачервоний | 366 грн. |
Датчик руху та освітленості 1200 W 220 V інфрачервоний VL-SPC12W Videx | 366 грн. |
Комбінований датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPC12W | 380 грн. |
ПохожиеСравнить в таблице →