Побутовий датчик Videx VL-SPC24W
Фото 5 |
Videx VL-SPC24W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VL-SPC24W
Усі ціни 9 →Датчик руху та освітленості Videx VL-SPC24W інфрачервоний 220 В 1200 Вт 26 | 444 грн. |
Датчик движения Videx 220V 1200W инфракрасный (VL-SPC24W) VL-SPC24W | 444 грн. |
Датчик руху Videx 220V 1200W інфрачервоний (VL-SPC24W) VL-SPC24W | 444 грн. |
Videx Датчик руху Videx 220V 1200W інфрачервоний (VL-SPC24W) VL-SPC24W | 444 грн. |
Датчик руху та освітлення VIDEX VL-SPC24W 220 V 1200 W інфрачервоний | 444 грн. |
ще 4 пропозиції