Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Насоси й компресори   /   Vitol

Компресор Vitol K-72

Фото - Насос / компресор Vitol K-72
Відео 6Фото 11
Vitol K-72
Тип
електричний (компресор)
Двоциліндровий
Джерело живлення
12 В
Манометр
аналоговий
Максимальний тиск
10 Атм
Продуктивність
90 л/хв
Споживаний струм
25 А
Споживана потужність
360 Вт
Підключення
«крокодили»
Довжина шнура живлення
3 м
Довжина шланга
5 м
Чохол/кейс
Розмір
270x210x180 мм
Вага
4.2 кг
Дата додавання на E-Katalog
травень 2021
Вбудований запобіжник.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.

Купити Vitol K-72

Усі ціни 24 →

Компресор Vitol 10Атм 90л/хв 2 циліндри, клеми (К-72) K-72

Компресор призначений для накачування шин легкових автомобілів, мотоциклів, квадроциклів і велосипедів. Безперебійну роботу,... щешвидкість і потужність компресора забезпечує двигун поршневого типу, надійність якого зумовлена обмоткою якоря зі 100% міді. Контроль за тиском здійснюється за допомогою вбудованого манометра з 2 шкалами вимірювання: Bar і Psi. Компресор підключається до бортової мережі автомобіля через штекер прикурювача. Особливості: Металевий поршень із кільцем-ущільнювачем із фторопласту. Алюмінієвий радіатор для збільшення тепловідведення. Підшипник серії 608Z у поршневій групі дасть змогу збільшити ресурс роботи. Штекер прикурювача з індикатором живлення і вбудованим запобіжником. Рекомендований для коліс розміром до R15-R18. 2 набори адаптерів для спортінвентарю. Зручна сумка для транспортування і зберігання в комплекті.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 139 грн.

Автомобільний компресор VITOL K-72 150psi/25Amp /90л (K-72)

двопоршневий, 90 л/хв, 10 атм, Манометр - аналоговий, розетка прикурювача, акумулятор автомобіля, 12 В
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 968 грн.

Автомобільний компресор VITOL K-72 150psi/25Amp /90л (K-72)

+ 75 балів ITbox, двопоршневий, 90 л/хв, 10 атм, Манометр - аналоговий, розетка прикурювача, акумулятор автомобіля, 12 В
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Автомобільний компресор Vitol K-72

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
1 810 грн.

Компрессор "ViTOL" K-72 150psi/25Amp/90л/2 цилиндра/шланг 5,0м/клеммы/с дефлятором (K-72)

Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
1 989 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Vitol K-72

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відмінна альтернатива ручному/ножному насосу, але надійність викликає сумніви.
14 червня 2021
Близько 10 разів накачав 4 колеса з 1,1-1,5 до 2,4-2,5. (225/55 R19)
Весь процес (вийняти і підключити компресор, по черзі накачати кожне колесо, проконтролювати тиск дефлятором, за потреби спустити зайвий тиск, потім упаковати компресор назад в сумку) займає 10-15 хв, залежно від початкового тиску.
Перший раз, коли накачав 4 колеса, звук компресора був рівний і монотонний.
Потім під час роботи компресора помітив якісь зміни у звучанні, відразу побоювався що компресор ось-ось вимкнеться, але він продовжує працювати. Потім звик і не звертаю увагу на цей звук.
Сумка на вигляд дуже квола, здається, що вона порветься, або зламаються змійка, але поки що все гаразд.
Чорна пластмасова коробочка для перехідників тримається в компресорі ненадійно, я відразу вийняв її і зберігаю в сумці.
Хороша альтернатива звичайному насосу, але надійність викликає сумніви.
У далеку експедицію, для спорту, для експлуатації в жорстких умовах цей компресор я не рекомендую.
Відмінно підійде для періодичного підкачування коліс.
Недорогий компресор, здатний накачати колеса.
Нерівний звук при роботі компресора.
Не надійно фіксується коробочка для перехідників.
Sviatoslav Zapolskyiкористуюся Vitol K-72 кілька місяців
Додати відгук
Відеоогляди