Компресор Vitol K-40
Відео 2Фото 9 |
Vitol K-40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol K-40
Автомобільний компрессор 12В, 15А (крабі на акум.,перехідник, 40л/хв) VITO | 1 129 грн. |
Компрессор ViTOL К-40 150psi 14Amp 37л прикурювач | 1 250 грн. |
Компресор "ViTOL" K-40 150psi/14Amp/37л/прикурювач (K-40) | 1 104 грн. |
Компресор автомобільний "ViTOL" К-40 150psi/14Amp/37л/прикурювач 47725 | 1 292 грн. |
Автомобільний компресор Vitol K-40, 37 л/хв, 190Вт, 8атм | 1 100 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →