Компресор Vitol K-52 (00000050301)
Відео 1Фото 7 |
Vitol K-52 |
|
Функція «Автостоп». Комплект голок-перехідників для надувних приналежностей.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vitol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vitol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vitol K-52
Усі ціни 12 →Vitol K52 | 936 грн. |
Компресор ViTOL К-52 150psi/15Amp/40л/Автостоп/прикурювач (К-52) | 1 119 грн. |
Компресор автомобільний Vitol K-52 50301 | 868 грн. |
Компресор автомобільний VITOL 12 В, 10 Атм, 40 л/хв, Функція автостоп (K-5 | 1 004 грн. |
Компрессор автомобільний 12В, 15А (прикурювач, 40л/хв) VITOL [К-52] | 1 019 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →