Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Масляні радіатори   /   Volteno

Масляний обігрівач Volteno VO-0156 9 секц
2 кВт

Фото - Масляний радіатор Volteno VO-0156 9 секц 2 кВт
Volteno VO-0156
Колір
Тип
масляний радіатор
Нагрівальний елемент
спіраль
Керування
поворотний перемикач
Джерело живлення
електромережа
Максимальна потужність
2000 Вт
Площа обігріву
20 м²
Кількість секцій
9
Функції
термостат
Режимів нагрівання
3
0.8 / 1.2 / 2 кВт
Захист
захист від перегріву
Встановлення (монтаж)
підлоговий
Колеса для переміщення
Габарити (ВхШхГ)
55x38x12.5 см
Офіційний сайт
volteno.pl
Дата додавання на E-Katalog
січень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volteno 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volteno.

Купити Volteno VO-0156 9 секц
2 кВт

Обігрівач Volteno VO0156

Volteno VO0156Масляний обігрівач VOLTENO має 9 ребер і потужність 2000 Вт. Три рівні потужності 800, 1200 або 2000 Вт у поєднанні з вбудованим механічним термостатом дозволять вам адаптувати температуру в приміщенні до ваших потреб. Обігрівач має ступінь захисту IP20. Він оснащений захистом від перегріву, що значно подовжує термін його служби і під... щевищує його безпеку. Завдяки встановленим коліщаткам його легко переміщати без необхідності переносити, а чорний колір пасуватиме до більшості приміщень.Особливості продуктуВирібВиробникVoltenoКод виробникаVO0156EAN5901508170897Основна інформаціяМодельVO0156ТипМаслянийКолірЧорнийТехнічнийМаксимальна потужність2000 WМінімальна потужністьНемає данихЗахист від перегрівуТакАвтоматичний захисний вимикачНіФункціїТаймерНемаєТерморегуляторТакКількість рівнів потужності3НастіннийНіКоліщаткаТакПульт дистанційного керуванняНіВентиляціяНіКерування додаткамиНемаєФізичнийШирина55 смВисота41 смГлибина24 смВага7.2 кгХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 019 грн.

Обігрівач Volteno VO0156

Обігрівач Volteno VO0156 — це масляний обігрівач потужністю 2000 Вт, який ефективно нагріває приміщення завдяки 9 ребрам для рівномірного розподілу тепла. Три рівні потужності (800, 1200 і 2000 Вт) дозволяють легко налаштувати температуру відповідно до ваших потреб. Вбудований механічний термостат забезпечує стабільний комфорт, автоматично регулююч... щеи нагрівання. Обігрівач має ступінь захисту IP20, що гарантує безпеку при експлуатації, а захист від перегріву подовжує його термін служби. Модель легко пересувається завдяки зручним коліщаткам, а стильний чорний колір робить її універсальним доповненням будь-якого інтер'єру. Компактні розміри (55 × 41 × 24 см) і вага 7,2 кг дозволяють зручно розміщувати обігрівач у будь-якій кімнаті. Це надійне та ефективне рішення для обігріву житлових і офісних приміщень, яке забезпечує комфорт і безпеку в холодну пору року.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 538 грн.

Обігрівач Volteno VO0156

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 544 грн.

Обігрівач Volteno VO0156

Обігрівач Volteno VO0156 — це масляний обігрівач потужністю 2000 Вт, який ефективно нагріває приміщення завдяки 9 ребрам для рівномірного розподілу тепла. Три рівні потужності (800, 1200 і 2000 Вт) дозволяють легко налаштувати температуру відповідно до ваших потреб. Вбудований механічний термостат забезпечує стабільний комфорт, автоматично регулююч... щеи нагрівання. Обігрівач має ступінь
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 535 грн.

Динаміка цін на Volteno VO-0156 9 секц
2 кВт

Модификації Volteno VO-0156

Ціни на Volteno VO-0156
Volteno VO-0827 7 секц
1.5 кВт
від 4 115 грн.3 пропозиції
Volteno VO-0156 9 секц
2 кВт
від 3 019 грн.4 пропозиції
Volteno VO-0157 11 секц
2.5 кВт
від 2 085 грн.3 пропозиції