Масляний обігрівач Electrolux EOH/M-5221 11 секц 2.2 кВт
Electrolux EOH/M-5221 9 секц 2 кВт 11 секц 2.2 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux EOH/M-5221 11 секц 2.2 кВт
Усі ціни 8 →Electrolux Electrolux EOH/M 5221N EU | 4 699 грн. |
Масляний обігрівач Electrolux EOH/M-5221N | 4 350 грн. |
Electrolux EOH/M 5221N EU | 4 499 грн. |
Обогреватель ELECTROLUX EOH/M 5221N | 4 853 грн. |
Олійний радіатор Electrolux Sport Line EOH/M 5221N EU | 5 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Electrolux EOH/M-5221
Ціни на Electrolux EOH/M-5221 |
---|---|---|---|---|
Electrolux EOH/M-5209 9 секц 2 кВт | від 3 940 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrolux EOH/M-5221 11 секц 2.2 кВт | від 3 999 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →