Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB
16/5400

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB 16/5400
WD WD5000LPCX
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
500 GB
Форм-фактор
2.5 "
Підключення
SATA3
Гарантія виробника
2 роки
Об'єм буфера обміну
16 МБ
Метод запису
CMR
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Середній час пошуку
6 мс
Споживана потужність під час роботи
1.4 Вт
Споживана потужність при очікуванні
0.55 Вт
Напрацювання на відмову (вкл/викл)
600 тис. разів
Розміри
70x100x7 мм
Вага
90 г
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB
16/5400

Усі ціни 23 →

Жорсткий диск для ноутбука 2.5" 500GB WD (WD5000LPCX) WD5000LPCX

+ 64 балів ITbox, 500 GB, 5400 об/хв, 16 MB, SATA III, 2.5", WD Blue, до 6 Гб/с, 1.4 Вт, 22 дБ
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 299 грн.

Жорсткий диск WD 500GB 5400rpm 16MB SATAIII (WD5000LPCX) WD5000LPCX

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 361 грн.

Внутрішній жорсткий диск Wd Blue 2.5" WD5000LPCX

Тип підключення: SATA III / Обсяг: 500 ГБ / Частота обертання шпинделя, об/хв: 5400
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 253 грн.

WD WD5000LPCX

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
2 387 грн.

Жорсткий диск Western Digital Blue 500GB 5400rpm 16MB WD5000LPCX 2.5" SATAIII

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB
16/5400

Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Жорсткий диск WD Blue 2.5" отримав змішані відгуки від користувачів. Позитивно відзначають його тиху роботу, тонкий дизайн та доступну ціну. Однак, деякі користувачі зіткнулися з проблемами, такими як швидка зупинка диска через 8 секунд простою, що може викликати затримки при повторному зверненні до нього. Деякі моделі, такі як WD10JPVX, виявилися ненадійними, швидко виходячи з ладу навіть при незначному використанні. Інші користувачі відзначають перепризначення секторів та повільну швидкість обертів, що може бути проблемою для тих, хто шукає швидший диск. Загалом, диск може бути прийнятним вибором для зберігання даних, але якщо плануєте використовувати його як основний диск, можливо, варто розглянути альтернативи.
Переваги

Мінуси

16
6
11
звичайна модель, нічого особливого
1 березня 2020
Якщо використовувати цей диск під систему або ж як диск для резервування всіх даних і користуватися диском тільки з цими цілями, то цілком непоганий диск. А якщо його хочете використовувати як другий диск, з яким постійно будете працювати, то краще розглянути інший диск іншої фірми, наприклад, аналог Seagate на 1 ТБ.
Диск використовую в ноутбуці як другий диск, допоміг "танець з бубном" приручити його не зупинятися взагалі (додаткові незручності).
Тихий, тонкий, ціна.
- Зупинка диска через 8 секунд простою (парковка), якщо використовувати його як другий диск або знімний носій. При цьому у WD існує програма для DOS, за допомогою якої до більш ранніх версій їхніх дисків можна було змінити таймер "парковки" за замовчуванням в 8 секунд на максимум в 5 хвилин, у даній моделі диска програма не може змінити цей параметр, оскільки диск не підтримується програмою. За допомогою цієї статті https://habr.com/ru/post/414271/ і програми, яка описана в статті, мені вдалося приручити диск в своєму ноутбуці не зупинятися взагалі.
- Після зупинки диска і повторного звернення до нього, на розкрутку йде приблизно ~1,5 секунди, що дуже помітно при роботі і дратує через підвисання (гальмування), поки диск розкрутиться.
користуюся WD Blue 2.5" місяць і більше рекомендую не купувати
Хлам, брати тільки як другий диск під файломийку. Занадто багато переназ. сект
7 липня 2021
Не раджу взагалі купувати харди від цієї фірми ( з ссд швидше за все ті ж проблеми )
Відносно адекватна ціна
Щоразу йде перепризначення секторів. Така проблема спостерігається лише на жорстких дисках цієї фірми. У багатьох пристроях стоять інших фірм, але там таких проблем немає, тут же в 99% випадків отримуватимете перепризначення секторів (і ні, час використання не вбиває диск, бо той же тошиба з таким же використанням не має жодних проблем)
Дмитрий Якушевкористуюся WD WD5000LPCX більше року
хороша модель, сподобалося
14 вересня 2014
За гарантіями поставили, майже рік, жодного разу не пошкодував_)
Швидкість відмінна, тиха, відмов не було.
При тривалому навантаженні температура до 70 градусів
Волк Томашкористуюся WD WD10JPVX місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Показано 3 з 49 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
31 березня 2020, 19:29
Запитання про WD WD5000LPCX
Жорсткий диск
Чи підійде на ноутбук?
3 квітня 2022, 16:56
Запитання про WD WD20SPZX
Підійде жорсткий диск K52F
І ще хочу уточнити він працює нормально чи краще взяти іншу марку
anonim
28 серпня 2021, 20:03
Запитання про WD WD10SPZX
Чи підійде для звичайної системи PS4?
Або запропонуйте інший варіант? Мало знаюся.
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання

Модификації WD Blue 2.5" WD5000LPCX

Ціни на WD Blue 2.5" WD5000LPCX
WD Blue 2.5" WD10JPVX 1 TB
8/5200
від 3 251 грн.27 пропозицій
WD Blue 2.5" WD10SPCX 1 TB
16/5400
від 4 400 грн.1 пропозиція
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 TB
128/5400
від 4 495 грн.13 пропозицій
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 TB
128/5400
від 8 399 грн.36 пропозицій
WD Blue 2.5" WD5000LPVX 500 GB
8/5400 CMR
від 2 180 грн.12 пропозицій
WD Blue 2.5" WD5000LPCX 500 GB
16/5400
від 2 253 грн.23 пропозиції