Жорсткий диск WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 ТБ 128/5400
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 ТБ 128/5400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 ТБ 128/5400
Усі ціни 40 →Жесткий диск для ноутбука 2.5" 2TB WD (WD20SPZX) | 4 668 грн. |
Жесткий диск WD Blue 2.0TB 5400rpm 128MB (WD20SPZX) WD20SPZX | 4 538 грн. |
Жорсткий диск внутрішній WD 2.5" SATA 3.0 2TB 5400rpm 128Mb Cache Blue (WD | 4 569 грн. |
WD Blue WD20SPZX | 4 569 грн. |
Жорсткий диск WD Blue 2.5 2 TB (WD20SPZX) | 4 765 грн. |
ще 20 пропозицій
15 6 11 11 |
Навіть не думайте його купувати Протримався 3 роки, думавши швидше посипатися Дуже не якісний жорсткий диск
надзвичайно повільний періодично сині екрани через нього |
Не раджу взагалі купувати харди від цієї фірми ( з ссд швидше за все ті ж проблеми ) Відносно адекватна ціна Щоразу йде перепризначення секторів. Така проблема спостерігається лише на жорстких дисках цієї фірми. У багатьох пристроях стоять інших фірм, але там таких проблем немає, тут же в 99% випадків отримуватимете перепризначення секторів (і ні, час використання не вбиває диск, бо той же тошиба з таким же використанням не має жодних проблем) Дмитрий Якушев: користуюся WD WD5000LPCX більше року |
Непоганий накопичувач, але нічого особливого Об'єм кешу Швидкість обертів, лише 5400 обертів на хвилину. Якщо берете для ноутбука – беріть модель з 7200 оборотів, різницю побачите |
Показано 3 з 48 відгуків
ще 10 відгуків
3 квітня 2022, 16:56
Подойдёт жёсткий диск на K52F #
И ещё хочу уточнить он работает нормально или лучше взять другую марку
3 травня 2021, 10:42
Совместимость с PS4 Slim #
Здравствуйте! Подойдёт ли данный жёсткий диск к консоли Sony Playstation 4 Slim?
anonim
28 серпня 2021, 20:03
Подойдет ли для обычной системы PS4? #
Или предложите другой вариант? Мало разбираюсь....
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Модификації WD Blue 2.5" WD20SPZX
Ціни на WD Blue 2.5" WD20SPZX |
---|---|---|---|---|
WD Blue 2.5" WD5000LPZX 500 ГБ 128/5400 CMR | від 1 569 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue 2.5" WD10JPVX 1 ТБ 8/5200 | від 1 720 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400 | від 2 106 грн. | 55 пропозицій | ||
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 479 грн. | 41 пропозиція |
Рекомендуємо