Жорсткий диск WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400 |
|
Компактний і надійний внутрішній жорсткий диск форм-фактора 2.5" з лінійки мобільних споживчих HDD-накопичувачів WD Blue 2.5" 2017 року. Це сімейство включає в себе моделі об'ємом від 500 Гб до 2 Тб, які оптимізовані для вирішення широкого кола повсякденних завдань. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, призначений для використання в ноутбуках і мобільних робочих станцій початкового рівня (з низьким навантаженням на дискову підсистему).
Підійде для конфігурацій, орієнтованих на побутове та офісного використання. Жорсткий диск WD Blue 2.5" WD10SPZX може використовуватися в якості системного накопичувача або працювати в парі з більш продуктивним SSD-диском. Ємності, рівній 1000 Гб вистачить для зберігання файлів робочих проєктів, помірних обсягів медіаконтенту HD/UHD-роздільної здатності і барвистих сучасних ігор.
Обладнаний енергоефективним контролером, працюючим у зв'язці з буфером збільшеного об'єму (128 Мб). У цій моделі використовується технологія "черепичним" магнітного запису (SMR), що дозволяє досягти високої ємності, а самі магнітні пластини обертаються зі швидкістю 5400 об/хв. Це забезпечує невисоку тепловиділення (до 1,5 Вт при активному використанні), що важливо для щільних компоновок мобільних комп'ютерів. Підключається до порту SATA3, назад сумісний з інтерфейсами SATA і SATA2.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Купити WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400
Усі ціни 57 →WD Blue 2.5" 1tb (WD10SPZX) | 2 743 грн. |
Жесткий диск WD Blue 1.0TB 5400rpm 128MB (WD10SPZX) WD10SPZX | 2 724 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Wd Blue 2.5" 1 Tb (WD10SPZX) | 2 742 грн. |
WD Blue WD10SPZX | 2 735 грн. |
Жорсткий диск WD Blue 2.5 1 TB (WD10SPZX) | 2 991 грн. |
15 6 11 11 |
Непоганий накопичувач, але нічого особливого Об'єм кешу Швидкість обертів, лише 5400 обертів на хвилину. Якщо берете для ноутбука – беріть модель з 7200 оборотів, різницю побачите |
Навіть не думайте його купувати Протримався 3 роки, думавши швидше посипатися Дуже не якісний жорсткий диск
надзвичайно повільний періодично сині екрани через нього |
Не раджу взагалі купувати харди від цієї фірми ( з ссд швидше за все ті ж проблеми ) Відносно адекватна ціна Щоразу йде перепризначення секторів. Така проблема спостерігається лише на жорстких дисках цієї фірми. У багатьох пристроях стоять інших фірм, але там таких проблем немає, тут же в 99% випадків отримуватимете перепризначення секторів (і ні, час використання не вбиває диск, бо той же тошиба з таким же використанням не має жодних проблем) Дмитрий Якушев: користуюся WD WD5000LPCX більше року |
Модификації WD Blue 2.5" WD10SPZX
Ціни на WD Blue 2.5" WD10SPZX |
---|---|---|---|---|
WD Blue 2.5" WD5000LPZX 500 ГБ 128/5400 CMR | від 1 569 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue 2.5" WD10JPVX 1 ТБ 8/5200 | від 1 748 грн. | 1 пропозиція | ||
WD Blue 2.5" WD10SPZX 1 ТБ 128/5400 | від 2 106 грн. | 57 пропозицій | ||
WD Blue 2.5" WD20SPZX 2 ТБ 128/5400 | від 3 479 грн. | 40 пропозицій |