Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Садова техніка   /   Газонокосарки   /   Worcraft

Тример Worcraft CGT-S40LiBH (13143)

Фото - Газонокосарка Worcraft CGT-S40LiBH
Відео 7Фото 10
Worcraft CGT-S40LiBH
акум. 2 шт., 4 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:20 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:38 см
Тип штанги:пряма
Вага:6.5 кг
3 швидкості
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять
Всі характеристики
Характеристики CGT-S40LiBH
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення38 см
Ширина ножа тримера25.5 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунаверхнє
Тип штангипряма
Тип рукояткивелосипедна
Діаметр волосіні1.6 мм
Додатковорозбірна штанга
плечовий ремінь
Комплектація
Насадкилопатевий ніж
котушка з волосінню
Додатковобез зарядного пристрою
Двигун
Безщітковий двигун
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаWorcraft ONE FOR ALL
Напруга батареї20 В
Сумісні акумуляториCLB-20V
Робота від двох акумуляторів
Інше
Матеріал декипластик
Рівень шуму96 дБ
Вага6.5 кг
Офіційний сайтworcraft.com.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Маркування виробника
13143

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.

Купити Worcraft CGT-S40LiBH

Тример акумуляторний Worcraft CGT-S40LiBH (без АКБ та ЗП) 13143

- Джерело живлення: Акумулятор ONE FOR ALL - Тип двигуна: безщітковий - Захисний кожух: є - Номінальна напруга, В: 40 - Швидкість обертання, об/хв: 6700 - Вага нетто/брутто, кг: 5,5 / 6,5
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
5 290 грн.

Акумуляторний безщітковий триммер Worcraft CGT-S40LiBH (13143)

Інструмент є частиною лінійки ONE FOR ALL Універсальна батарея для більш ніж 50 видів інструментів Акумулятор та зарядний пристрій купуються окремо! Акумуляторний безщітковий триммер WORCRAFT CGT-S40LiBH – високоефективний, продуктивний та простий у використанні інструмент, який ідеально підходить для швидкого та якісного скошування... щетрави та молодих чагарників. Потужний
Axm.com.uaЗ нами 1 рік
(Харків)
Під замовлення
Поскаржитись

Акумуляторний тример безщітковий Worcraft CGT-S40LiBH без АКБ і ЗП, мотокоса для саду

Маркетплейс: Rozetka.ua  PS.tools З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Акумуляторний тример безщітковий Worcraft CGT-S40LiBH без АКБ і ЗП, мотокоса

Маркетплейс: Rozetka.ua  TechnoCraft З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Worcraft CGT-S40LiBH

Модификації Worcraft CGT-S40LiBH

Ціни на Worcraft CGT-S40LiBH
Worcraft CGT-S40LiBH Set від 9 728 грн.2 пропозиції
Worcraft CGT-S40LiBH від 5 290 грн.4 пропозиції
Відеоогляди