Тример Worcraft EGT07-300 (12016)
Фото - Газонокосарка Worcraft EGT07-300
Відео 5Фото 10
Worcraft EGT07-300
Двигун:електричний (мережа)
Потужність:650 Вт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:30 см
Вага:2.5 кг
Всі характеристики
Характеристики EGT07-300
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (мережа)
Косіння
Ширина захоплення30 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунанижнє
Тип рукояткипетлеподібна (D-подібна)
Діаметр волосіні1.6 мм
Додатковорегулювання нахилу штанги
телескопічна штанга
поворотна головка
окантовочні ролик
Комплектація
Насадкикотушка з волосінню
Двигун
Потужність двигуна650 Вт
Інше
Матеріал декипластик
Рівень шуму92 дБ
Вага2.5 кг
Дата додавання на E-Katalogтравень 2023
Маркування виробника
12016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Worcraft 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Worcraft.
Купити Worcraft EGT07-300
Потужність 650 Вт Швидкість обертання 9 300 об/хв Ширина різу 300 мм Ріжуча котушка в комплекті Нейлонова жилка Ø1,6 мм × 5 м Опорне колесо
Worcraft.com.uaНовий магазин
(Дніпро)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Тример садовий електричний Worcraft EGT07-300, мотокоса для саду 650Вт